.

 

 
 
<<  Firma Profili  >>
 

DAVASLI OTOMOTİV; Ağır vasıta ve traktör enjektör kovanlarının imalat ve pazarlanması alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Üretim halkamızın içinde;

 

Iveco ve volvo kamyon enjektör kovanı, fiat ve renault kamyon enjektör kovanı, hino ve Man kamyon enjektör kovanı, Ford ve Detroit kamyon enjektör kovanı, traktör enjektör kovanı, iş makinası enjektör kovanları ile diesel araçların enjektör kovanları yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ürün, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi ürünü sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.


Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

   
Davaslı
Otomotiv Sanayi